Serdecznie dziękujemy za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które przeznaczymy na sfinansowanie remontu schodów i fasady naszego kościoła. W najbliższych tygodniach będą trwały prace polegające na oczyszczeniu i renowacji elementów wykonanych z piaskowca. Po ich zakończeniu i dostarczeniu przez wykonawcę nowego przeszklenia rozety, rozpoczną się prace przy odnowieniu pozostałej części fasady. Mszę św. w int. Parafian, Przyjaciół i Sympatyków naszego kościoła odprawimy/odprawiliśmy o godz. 12.00.
Wciąż zapraszamy na codzienne nabożeństwa czerwcowe, które odprawiamy o godz. 18.30. Wieczorna Msza rozpoczyna się zaraz po nabożeństwie.
We wtorek nabożeństwo będzie połączone z Nowenną do MBNP.
W środę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. odprawimy jak w dzień powszedni. Podczas wieczornej Mszy św. będziemy modlić się za Ojczyznę.
W czwartek wieczorną Eucharystię odprawimy w intencji Kongregacji, powołań i wszystkich czcicieli św. Filipa Neri.
W piątek podczas wieczornej Mszy św., będziemy modlić się w intencji zmarłych, których rocznicę urodzin, imienin lub śmierci obchodzimy w czerwcu.
W przyszłą niedzielę o godz. 21.00 zostanie odprawiona comiesięczna Eucharystia Środowisk Twórczych.
Są jeszcze wolne miejsca na ogólnopolską pielgrzymkę nauczycieli i wychowawców na Jasną Górę, która odbędzie się w dniach 1-2 lipca br. Zapisy wyłącznie do wtorku 23. czerwca. Szczegóły na plakacie.
Na filipini.eu polecamy m.in. świadectwo o bł. Jolancie