Były ordynator SOR w prokuraturze. Odmówił zeznań bez pełnomocnika

4 godzin temu
Zdjęcie: Opoka


Były ordynator Szpitala Południowego Emil Jędrzejewski nie złożył w środę zeznań w prokuraturze, powołując się na brak pełnomocnika – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie. Śledczy zadali mu kilkadziesiąt pytań, jednak świadek odmówił odpowiedzi, a przesłuchanie zakończono wyznaczeniem nowego terminu na poniedziałek. Sprawa dotyczy możliwych nieprawidłowości na SOR-ze i toczących się postępowań w warszawskich szpitalach.
Idź do oryginalnego materiału