Festyn = radość=uśmiech

opole.oblaci.pl 2 dni temu
Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w festynie rodzinno-parafialnym. Dziękuję za wspólnie spędzony czas, zaangażowanie, życzliwość i wspaniałą atmosferę. Przez cały dzień towarzyszył nam uśmiech, euforia i poczucie wspólnoty. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!
o. Proboszcz OMI
Idź do oryginalnego materiału