
Serdecznie dziękuję wszystkim za udział w festynie rodzinno-parafialnym. Dziękuję za wspólnie spędzony czas, zaangażowanie, życzliwość i wspaniałą atmosferę. Przez cały dzień towarzyszył nam uśmiech, euforia i poczucie wspólnoty. Do zobaczenia na kolejnych spotkaniach!
o. Proboszcz OMI





















































