
W piątkowe popołudnie, 26 czerwca, Katarzyna Więcek wróciła z wolontariatu misyjnego w Zambii.
Przez ostatnie 9 miesięcy wolontariuszka pracowała w Kabwe, na placówce misyjnej w dzielnicy Makululu. Wspierała codzienne działania salezjanów w prowadzonym przez nie ośrodku dla chłopców ulicy oraz towarzyszyła dzieciom i młodym ludziom podczas ich obowiązków, wolnego czasu i nauki.
Dziękujemy Kasi za jej pracę i pomoc w codziennych obowiązkach miejscowej misji. Życzymy błogosławieństwa Bożego na każdy dzień!


(2).webp)











