Lektorzy Starsi - 1. miejsce, Młodsi - 3., Ministranci - 4.

materdolorosa.pl 1 dzień temu
W dniach 20-21 czerwca, na stadionie „Sprint” w Bielsku-Białej Wapienicy, rozgrywane były 18. letnie Piłkarskie Mistrzostwa Diecezji „Bosko Cup”. W finałach wystąpiły trzy drużyny z naszej parafii. W kategorii „Lektor Starszy” nasza drużyna wywalczyła mistrzostwo,
Idź do oryginalnego materiału