Marsz dla Życia w Oslo

1 tydzień temu
Uczestnicy przemaszerowali ulicami stolicy, śpiewając chrześcijańskie pieśni, kończąc swój pochód przed budynkiem norweskiego parlamentu. Tam wygłoszono przemówienia, a następnie wspólnie zaśpiewano „Navnet Jesus” („Imię Jezusa”), najbardziej znaną chrześcijańską pieśń w Norwegii.
Idź do oryginalnego materiału