Nowe sanktuarium modlitwy za prześladowanych chrześcijan w Oslo

1 dzień temu
Zdjęcie: Opoka


W kościele św. Jana w dzielnicy Bredtvet w Oslo zainaugurowano 20 czerwca sanktuarium Maryi, Matki Prześladowanych Chrześcijan. Jego celem jest modlitwa za chrześcijan cierpiących z powodu prześladowań religijnych na całym świecie oraz zwiększanie świadomości na temat ich sytuacji.
Idź do oryginalnego materiału