Nowe sanktuarium modlitwy za prześladowanych chrześcijan w Oslo
Zdjęcie: Opoka
W kościele św. Jana w dzielnicy Bredtvet w Oslo zainaugurowano 20 czerwca sanktuarium Maryi, Matki Prześladowanych Chrześcijan. Jego celem jest modlitwa za chrześcijan cierpiących z powodu prześladowań religijnych na całym świecie oraz zwiększanie świadomości na temat ich sytuacji.

1 dzień temu

















