Patrzą przez okno i czekają. „Najbardziej boli, gdy nikt nie przychodzi” [REPORTAŻ]

1 dzień temu
Codziennie ktoś pyta tu o herbatę, ktoś czeka na odwiedziny bliskich, a ktoś inny po prostu potrzebuje rozmowy. W Ośrodku Edukacyjno-Opiekuńczym „Samarytanin” w Legnicy opieka nie kończy się na lekach i rehabilitacji. To miejsce, które dla wielu seniorów stało...
Idź do oryginalnego materiału