Prokuratura prowadzi pięć spraw dotyczących zgonów w Szpitalu Południowym

9 godzin temu
Zdjęcie: Opoka


Od 2023 r. do prokuratury wpłynęło 12 zgłoszeń dotyczących zgonów w Warszawskim Szpitalu Południowym – poinformował minister sprawiedliwości, prokurator generalny Waldemar Żurek. Wciąż się toczy się pięć, w tym jedna dotycząca SOR. Oznacza to, iż nie toczy się przynajmniej jedna ze spraw, o których mówił dr Emil Jędrzejewski.
Idź do oryginalnego materiału