Nasza najmłodsza scholka, dziś ostatni raz, przed wakacjami, zaśpiewała na mszy. Dziewczynki cały rok szkolny przychodziły na sobotnie i niedzielne próby, aby pięknie śpiewać na niedzielnych mszach. Istniejemy już półtora roku i stworzyliśmy wspólnotę SERC dzieci i rodziców skupionych wokół Najświętszego Serca Pana Jezusa. Przed nami 2 m-ce wakacji i znów spotkamy się we wrześniu...