19 czerwca wspólnota w Woźniakowie świętowała Mszę świętą prymicyjną, którą odprawili nowo wyświęceni kapłani: ks. Jakub Nowacki SDB oraz ks. Maciej Cendrowski SDB.
Liturgię Słowa przygotowali animatorzy Oratorium bł. Michała Rua, dbając o każdy szczegół liturgii. Głębokie i poruszające słowo skierował do Neoprezbiterów oraz wszystkich zgromadzonych ks. Akacjusz Cybulski SDB.
Ważną chwilą było indywidualne błogosławieństwo prymicyjne na zakończenie Mszy świętej. Księża Jakub i Maciej udzielili go każdemu uczestnikowi poprzez nałożenie rąk.
Po Mszy Świętej uczestnicy przenieśli się do oratorium na wspólne świętowanie!
Księżom Jakubowi i Maciejowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Maryi Wspomożycielki i niesłabnącej euforii w pracy z młodzieżą!


















