„Tam giną ludzie”. Piorunujące oskarżenia w sprawie Szpitala Południowego

15 godzin temu
Zdjęcie: Opoka


„W wyniku błędu lekarskiego doprowadzano do powikłań, które kończyły się letalnie” – powiedział dr Emil Jędrzejewski, były ordynator z warszawskiego Szpitala Południowego. Pytany, czy Dawid Kacprzyk „odpowiada za to, iż tam umierali ludzie”, odparł: „tak”.
Idź do oryginalnego materiału