„Tam giną ludzie”. Piorunujące oskarżenia w sprawie Szpitala Południowego
Zdjęcie: Opoka
„W wyniku błędu lekarskiego doprowadzano do powikłań, które kończyły się letalnie” – powiedział dr Emil Jędrzejewski, były ordynator z warszawskiego Szpitala Południowego. Pytany, czy Dawid Kacprzyk „odpowiada za to, iż tam umierali ludzie”, odparł: „tak”.

15 godzin temu

















