Zełenski: przeprowadziłem bardzo dobrą rozmowę z Trumpem
1 tydzień temu
Zdjęcie: Opoka
Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski poinformował, iż przeprowadził bardzo dobrą rozmowę telefoniczną z prezydentem USA Donaldem Trumpem, która dotyczyła m.in. zakończenia wojny Rosji przeciw Ukrainie.
Powiązane
I dzień konsystorza, jak będzie wyglądał?
42 minut temu
„Fabryka Mebli Przyszłości: Technologie i ludzie”! 🪑🤖
54 minut temu
Polecane
Bezpieczny start wakacji? Hydropolis zaprasza na piknik
46 minut temu
Z komory fermentacyjnej do samolotu
2 godzin temu


















