Nadużywanie telefonów przez rodziców szkodzi nastolatkom

3 godzin temu
Nastolatki, których rodzice są rozpraszani przez telefony, tym ich nastoletnie dzieci mniej pewnie się czują w relacji z nimi. Nie chodzi o całkowitą rezygnację z telefonów, ale o rozsądek – podkreślają naukowcy. Specjaliści z Newport Healthcare, na łamach pisma...
Idź do oryginalnego materiału